Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Dzisiejsza audycja "Wokół Powiatu" tradycyjnie została nadana na Facebooku i tradycyjnie odbyła się zdalnie, gdyż jak uważa starosta, epidemia wcale się nie skończyła, a koronawirus nadal jest groźny. Tomasz Tamborski odpowiadał na pytania czytelników, w tym o dzikach i sytuacji w kołobrzeskim szpitalu. Jako szef Zarządu Powiatu, starosta nie obawia się piątkowego głosowania za absolutorium. Jak mówi, podczas głosowania w Komisji Rewizyjnej, która opiniuje wykonanie budżetu, doszło do ciekawej sytuacji, w której podpisania odmówił radny Henryk Bieńkowski, szef Klubu Prawo i Sprawiedliwość. Podpisała go za to radna Barbara Aściukiewicz z PiS.

Ze starosta rozmawiamy na temat odmrażania granic. Tomasz Tamborski radzi ostrożność w tych kwestiach, bo może to spowodować rozprzestrzenianie się wirusa. Rozmawialiśmy także o ładzie i porządku w reklamach na terenie miasta. Część przedsiębiorców przeciwko temu protestuje. Czytelnicy pytali również o ruch ciężarówek, ten temat również znalazł się w naszej audycji. Zapraszamy do wysłuchania.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama