Light rain

7°C

Kołobrzeg

21 lutego 2024    |    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus
21 lutego 2024    
    Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy o obecnej sytuacji epidemicznej w związku z komentarzem na temat tego, jak wygląda sytuacja w Kołobrzegu, którego udzielił profesor Simon. Piszą o tym media ogólnopolskie (przeczytaj). Według starosty, za cały ten bałagan odpowiada rząd, a zwłaszcza Mateusz Morawiecki, który w kampanii wyborczej miał namawiać Polaków do gremialnego głosowania, bo wirus w wakacje jest słabszy, co więcej, jest on w odwrocie. Okazało się to nieprawdą, więc Tamborski nazywa premiera małym Pinokiem. Ponadto, nadal nie wiadomo, jak będzie wyglądał rok szkolny, choć do jego rozpoczęcia zostało mniej niż miesiąc. Szkoły natomiast w obecnej sytuacji, gdy wirus bije rekordy zakażeń w Polsce, szykują się do zdalnego nauczania.

Tomasz Tamborski mówi również o zmianach w organizacji ruchu na ulicy Towarowej i Portowej. Rozmawiamy także o ostatniej sesji Rady Powiatu oraz Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama