Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Tomasz Tamborski naśmiewa się z sytuacji, która miała miejsce w minionym tygodniu. Wczoraj, głosami senatorów, upadła ustawa o podwyżkach dla polityków. Kilka dni wcześniej, poseł Czesław Hoc podpisał się po projektem ustawy, który puszczałby w zapomnienie przestępstwa w interesie społecznym w ramach walki z epidemią. Tomasz Tamborski pokazał dziś maseczkę używaną za 100 dolarów i nową za 300 dolarów, apelując do Czesława Hoca o dojście do ministra zdrowia i podreperowanie budżetu Powiatu Kołobrzeskiego i pomoc w załatwieniu amnestii. To oczywiście bardzo mocne przerysowanie, ale pokazuje zachowanie lidera kołobrzeskich struktur PiS. Jak mówi Tamborski, Hoc kreował się na uczciwego polityka, który walczy z wypaczeniami, a teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze. Takie obnażenie spowodowało, że starosta stracił zaufanie do posła w związku z jego działalnością publiczną.

Ze starostą rozmawiamy także o sytuacji w szkolnictwie. Jak mówi Tomasz Tamborski, jesienią będzie tak, że studenci nie pojawią się na uczelniach, za to w szkołach pojawią się uczniowie. Jego zdaniem, w szkolnictwie panuje chaos, takim sam jak w rządzie. Jeśli dzieci nie pójdą do szkół we wrześniu, nie pojawią się tam w tym roku w ogóle, gdyż już teraz liczba zakażeń rośnie lawinowo. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama