Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta w naszej audycji odniósł się przy okazji dzisiejszego podpisania umowy na strzelnicę w Gościnie, odniósł się również do sytuacji na stacji paliw w Rymaniu. Jego zdaniem, temu co tam zaszło, nie są winni mundurowi czy komendant powiatowy, ale system szkolenia polskiej Policji, który zawiódł. Jeśli policjanci mają tylko 30% godzin z dotychczasowego szkolenia w zakresie interwencji, to nie można ich krytykować, że nie są do końca przygotowani do swojej pracy. Za to odpowiada rząd. Tomasz Tamborski zapowiedział pełne wsparcie dla tych funkcjonariuszy, także prawne, i traktuje ich jako ofiary ogólnopolskiego hejtu.

W trakcie audycji rozmawialiśmy o podpisaniu umowy na strzelnicę w Gościnie, która ma powstać dość szybko i będzie miała cztery 50-metrowe tory do strzelania oczywiście z broni ostrej. Poruszyliśmy temat finansowania domów pomocy społecznej oraz sytuacji epidemicznej.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama