Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Już za tydzień rozpoczną się egzaminy maturalne. Całe przedsięwzięcie odbywać będzie się w stanie epidemii i rygorów sanitarnych. W dodatku, młodzież praktycznie nie miała normalnych zajęć w tym roku szkolnym, co tylko potęguje stres związany z wynikami egzaminu dojrzałości. Jak mówi starosta, podjęte są specjalne środki, żeby te egzaminy się odbyły i dobiegły do końca. Stąd apel, aby maturzyści ograniczyli swoje kontakty z innymi osobami do naprawdę niezbędnego minimum. Powstaje bowiem pytanie, czy jeśli w tym czasie u kogokolwiek dojdzie do zarażenia koronawirusem, to czy do dalszej części egzaminu nie zostaną dopuszczeni wszyscy egzaminowani, który z taką osobą miały kontakt? - Bądźmy dobrej myśli - zachęca Tomasz Tamborski.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama