Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

W poniedziałek pisaliśmy o tym, że na dzień dzisiejszy Kołobrzeg nie będzie portem serwisowym dla farm wiatrowych powstających na Bałtyku (przeczytaj). Tomasz Tamborski uważa jednak, że działania te są w początkowej fazie, a biorąc pod uwagę pozycję kołobrzeskiego portu, a także fakt, że działania w tym zakresie podjęli parlamentarzyści, prezydent miasta oraz Artur Lijewski, prezes Zarządu Portu, jest szansa, że w Warszawie decyzja zostanie zmodyfikowana.

Ze starostą kołobrzeskim rozmawiamy także o przebiegu matur, których nie zakłócił koronawirus, a dwa alarmy o podłożeniu bomby. Pytamy także o doświadczenia starosty z radami osiedli. Jak mówi Tamborski, działają one słabo i jeśli mają istnieć, to powinny być to organy co najwyżej 5-osobowe. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama