Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Tomasz Tamborski nie zamierza zostawiać bez odpowiedzi wczorajszej konferencji właścicieli spółki dzierżawiącej ośrodek "Gryf" [przeczytaj]. Konferencja prasowa w tym temacie ma odbyć się pod koniec tygodnia, a najpóźniej w poniedziałek. Starosta odrzucił zarzuty spółki o nieprawidłową organizację przetargu i błędne ustalenie ceny. Jego zdaniem, spółka doskonale orientowała się w warunkach przetargu, znała cenę, wpłaciła wadium z VAT i jej nie kwestionowała. Sprawę zarzutów i kłamstwo i oszustwo Tamborski przekazał kancelarii prawnej. Ta sama kancelaria zajmie się pozostałymi zarzutami, a o podjętych krokach mamy dowiedzieć się na konferencji prasowej.

Ze starostą rozmawiamy także o organizacji ruchu w centrum miasta. Jak mówi Tomasz Tamborski, jest poirytowany tym, że miasto najpierw wykonuje projekt organizacji ruchu, zatwierdza ją, a potem zainteresowanym mieszkańcom mówi, że to starosta i do niego należy kierować uwagi. A to nie koniec krytyki pomysłu Anny Mieczkowskiej. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama