Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

W miniony czwartek odbyła się konferencja Nowej Lewicy, na której Jacek Kuś, obecnie wicestarosta kołobrzeski, objawił się jako kandydat na starostę. Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie obecnego starostę Tomasza Tamborskiego, który zwrócił uwagę, że po pierwsze wybory na starostę są wyborami pośrednimi, a po drugie, są uzależnione od powstałej w powiecie koalicji. - Nie ukrywam, że może to być Jacek Kuś - zaznacza Tamborski.

Ze starostą rozmawiamy także o zmianach w Radzie Miasta. Według starosty, kandydatura Bogdana Błaszczyka jest właściwa, gdyż to radny z ogromny doświadczeniem i o wysokiej kulturze. Ponadto poruszamy temat szczepień i remontu ulicy Wschodniej, gdzie jak mówi Tomasz Tamborski, ma zostać także poprawiona droga dojazdowa do znajdujących się tam garaży.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama