Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Okazuje się, że łacha na Parsęcie, torująca przepływ wody w kierunku Kanału Drzewnego, pozostanie. Wody Polskie, jak informuje Tomasz Tamborski, zamówiły ekspertyzę, z której wynika, że na tym terenie jest fauna i flora, w konsekwencji czego, łacha nie będzie usuwana. Jak zauważa starosta, na kupie gnoju też jest życie, a jednak każdy wie co z tym zrobić. Już dziś konsekwencją funkcjonowania łachy jest spłycenie Parsęty pomiędzy mostem na Kamiennej a mostem na Łopuskiego. Z Tomaszem Tamborski rozmawiamy także o budowie skate parku w Podczelu, którą to inwestycję powiat miał zablokować. Przez decyzję starosty, miasto musi zmienić plan zagospodarowania przestrzennego, a to kosztu i potrwa kilka miesięcy. Tamborski uważa, że skoro stwierdza się, że taka inwestycja na planie opracowanym przez urząd nie może powstać, to prezydent może odwołać się od decyzji powiatu do wojewody. Skoro tego nie robi, a rozpatrzenie odwołania zajmuje 30 dni, czyli znacznie krócej niż uchwalenie i wdrożenie zmian w planie, to znaczy, że zgadza się z decyzją. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama