Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Dzięki parlamentarzystom, samorządowcy będą zarabiać więcej. O wiele więcej. Podwyżki zaczęły się od Powiatu Kołobrzeskiego. Są już gotowe projektu uchwał na czwartkową sesję Rady Powiatu. Więcej otrzymają zarówno radni, jak i członkowie Zarządu Powiatu, w tym starosta. Pytamy o to Tomasza Tamborskiego, który od najbliższej sesji będzie zarabiał nieco ponad 20 tys. zł brutto więcej. I to też mało, bo otrzyma te środki z wyrównaniem od sierpnia. Tamborski potwierdza, że to wynik działań rządu PiS, który najpierw samorządowcom zabrał pieniądze, a teraz dał podwyżki. Tamborski zauważa, że jest to wynagrodzenie brutto, które i tak będzie zjadać inflacja. Pytamy więc, jak ma się to do pensji sklepowej i kto na inflacji straci więcej.

Ze starostą kołobrzeskim rozmawiamy także o coraz bardziej skomplikowanej sytuacji z rozwojem pandemii, a także o budowie masztów z nadajnikami GSM w Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama