Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pytamy starostę o przypadki gruźlicy w powiecie kołobrzeskim

Podczas niedawnego posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa, dyskutowano m.in. na temat problemów epidemicznych w powiecie kołobrzeskim. Jak wynika z naszych informacji, niektórzy obywatele Ukrainy przybywają do Polski, chorując na choroby zakaźne. Taką niebezpieczną chorobą jest m.in. gruźlica, której niedawno przypadek odkryto w jednej z miejscowości na terenie powiatu. Chory był właśnie uchodźca. Jak mówi Tomasz Tamborski, taka sytuacja rzeczywiście ma miejsce i wynika zarówno z innego kalendarza szczepień na terenie Ukrainy, ale także z niskiego poziomu wyszczepialności populacji. Jednocześnie apeluje o to, aby Ukraińcy się szczepili.

Starosta komentuje także fakt podtrzymania decyzji dotyczącej odmowy decyzji na budowę masztu telefonii komórkowej przy ul. Ogrodowej, a także skargi naszych czytelników na budowę obiektu w miejscowości Zieleniewo. Jak mów Tomasz Tamborski, budynek powstaje zgodnie z pozwoleniem na budowę, natomiast otwarta jest kwestia, czy zgodnie z tym, co w projekcie zapisał inwestor, będzie on użytkowany. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama