Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski obiecuje szybką instalcję anten na budynku starostwa

Jak już pisaliśmy, na gmachy Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym, ma zostać zainstalowana konstrukcja masztowa z antenami sieci komórkowymi. - To będą trzy anteny, które ułatwią rozmowy telefoniczne na terenie miasta i na przykład płacenie telefonem - mówi Tomasz Tamborski. Jest to inwestycja oczekiwana, gdyż mieszkańcy oraz turyści mają poważne problemy z korzystaniem z sieci w centrum Kołobrzegu. Powodem jest likwidacja części masztów. Pisze dziś o tym w swoim felietonie radny Dariusz Zawadzki (przeczytaj).

Ze starostą rozmawiamy także o wydatkowaniu środków pozyskanych ze sprzedaży "Gryfa", mniejszej ilości turystów w sezonie letnim w Kołobrzegu, spadku zamożności mieszkańców powiatu kołobrzeskiego w rankingu "Wspólnoty", a także podwyżce za energię cieplną w Miejskiej Energetyce Cieplnej.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama