Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zarząd Powiatu dołoży do przetargu na ul. Wyzwolenia [wideo]

Na ogłoszony przetarg na remont ul. Wyzwolenia w Dźwirzynie wpłynęła tylko jedna oferta. Jak mówi Tomasz Tamborski, propozycję złożyła firma "Strabag". Jej oferta jest obecnie badana pod kątem formalnym, natomiast finansowo przekroczyła zakładany budżet o 350 tys. zł. To bardzo cieszy starostę, gdyż dołożenie takiej kwoty do tak ważnej inwestycji nie stanowi problemu. Warto przypomnieć, że powiat na to zadanie z "Polskiego Ładu" otrzymał 14,2 mln zł, a wkład własny to 1,7 mln zł.

Zarząd Powiatu rozpatruje także możliwości realizacji innych remontów ulic, w tym Witosa i Starynowskiej. W przypadku tej pierwszej problem stanowi stanowisko miasta w sprawie odprowadzenia wód opadowych z tej ulicy.

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także o losie pozwolenia na realizację inwestycji na ul. Brzeskiej, wnioskach do budżetu powiatu oraz o tym, jak powiat poradzi sobie z 10 procentami oszczędności nakazanych przez premiera. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama