Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Umów należy dotrzymywać (wideo)

Niedawno radny powiatowy Henryk Bieńkowski interesował się sprawą związaną z budową maszty na dachu budynku starostwa. Wypowiadając się w imieniu mieszkańców Spółdzielni Starówka, wskazywał on na potencjalne zagrożenia wynikające z takiego umiejscowienia nadajnika i pytał o konsultacje społeczne. Jak mówi starosta, do niego docierają głosy mieszkańców, ale głosy niezadowolenia z powodu braku nadajnika i trudności z korzystania z telefonów komórkowych w centrum Kołobrzegu. Powiat podpisał już umowę na lokalizację masztu na dachu urzędu powiatowego i tu nic się nie zmieni. - Umów należy dotrzymywać - mówi Tomasz Tamborski.

Ze starostą rozmawiamy także o finansowaniu sportu. Powiat na ostatniej sesji przekazał pomoc w tym zakresie gminie Miasto Kołobrzeg. Tomasza Tamborskiego pytamy również o doświetlenie i zwiększenie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych. - Najwięcej do zrobienia jest na Unii Lubelskiej - mówi starosta, dodając, że powiat ma specjalny raport w tej sprawie. Bezpieczeństwo tam zmieni się, gdy zmieni się właściciel drogi. Poprawy wymagają także przejścia na drogach powiatowych, szczególnie na wysokości ul. Czarnieckiego na ul. Fredry. Ma powstać rondo na ul. 6 Dywizji Piechoty skrzyżowanie ze Św. Wojciecha. Ale to nie wszystkie potrzebne zmiany...

Pytamy starostę o zimowe utrzymanie dróg powiatowych. - Stawiamy sobie piątkę - mówi Tomasz Tamborski. A co na to nasi czytelnicy? Więcej w materiale wideo (materiał finansowany ze środków Powiatu Kołobrzeskiego).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama