Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o przyszłości portu

(Współpraca płatna) Ze starostą kołobrzeskim rozmawiamy o postępie kołobrzeskich inwestycji. Jak już pisaliśmy, w Dźwirzynie prace realizowane są już w pełni. Zdaniem starosty, nie powinny one być uciążliwe, a w sezonie powinniśmy o nich już nie pamiętać i cieszyć się nową ulicą Wyzwolenia. W przypadku ulicy Jedności Narodowej, po wnioskach mieszkańców, został opracowany nowy projekt zagospodarowania zieleni, który powinien zadowolić mieszkańców. Pytaliśmy także o postęp w budowie domu dziecka w Gościnie. Jak mówi Tomasz Tamborski, prace idą zgodnie z planem, a powiat chce, aby dzieci mogły tam obchodzić Boże Narodzenie jeszcze tego roku.

Ze starostą rozmawiamy o ostatniej dyskusji na temat połączenia Kołobrzegu z gminą Kołobrzeg. Tomasz Tamborski porusza również temat związany z kwestią funkcjonowania kołobrzeskiego portu. W tym temacie ma odbyć się konferencja naukowa. Więcej w materiale wideo.Współpraca płatna

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama