Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o "zakichanym obowiązku" Wód Polskich

Za kilkanaście dni minie dekada, odkąd łacha na Parsęcie zaczęła być w pełni dostrzegalna, choć wówczas traktowana była nieco z przymrużeniem oka. Dziś jest problemem, choć niektórzy, zwłaszcza odpowiedzialni za to, nie chcą tego widzieć. Zapytaliśmy o to starostę, który przypomniał, że usunięcie tego piachu i udrożnienie rzeki to "zakichany obowiązek" Wód Polskich. Ale rządowa agenda ma to w nosie...

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także o ewidencji schronów na terenie Kołobrzegu, jaka została opublikowana w internecie przez Państwową Straż Pożarną. W naszym mieście nie ma ani jednego schronu. Mamy tylko 8 ukryć. Tymczasem mieszkańcy pytają, kiedy te schrony zaczną być budowane. Jak mówi starosta, tego rodzaju budowle leżą w kompetencji wojewody. Podczas najbliższego spotkania zamierza on zapytać przedstawiciela rządu, czy coś w tej kwestii będzie realizowane w Kołobrzegu. Można by w tym celu wyremontować i przystosować ukrycie przy ul. Łopuskiego od strony LO Mikołaja Kopernika. Więcej w materiale wideo.

Audycja płatna

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama