Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Nauczycieli brakuje, ale jakoś sobie poradziliśmy

Rok szkolny w powiecie kołobrzeskim rozpoczęło ponad tysiąc uczniów w niemal 40 oddziałach. W całej Polsce dyrektorzy skarżą się na brak nauczycieli, choć Ministerstwo Edukacji Narodowej twierdzi, że tak nie jest. Starosta potwierdza wersję dyrektorów, choć jak zaznacza, w Kołobrzegu nie ma większego problemu. - Najczęściej brakuje nauczycieli matematyki, fizyki, biologii i chemii - mówi Tomasz Tamborski.

Ze starostą rozmawiamy o realizacji inwestycji na ulicy Jedności Narodowej, na którą firma "Strabag" ma 250 dni. W piątek zostanie podpisana umową na budowę ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Grzybowskiej. Ponadto, rozmawiamy o nowym miejscu na uroczystości związane z wybuchem II wojny światowej. Więcej w materiale wideo (audycja płatna).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama