Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: zima nie zaskoczyła drogowców, zaskakuje kierowców

Zima jeszcze nie odpuszcza, ale według najnowszych prognoz ma przyjść ocieplenie. Ponieważ nasi czytelnicy o to pytali, zapytaliśmy starostę o to, czy jest zadowolony z jakości odśnieżania dróg powiatowych. Jak mówi Tomasz Tamborski, to nie jest tak, że zima zaskoczyła drogowców, bo drogowcy do zimy byli przygotowani, zima zaskoczyła kierowców. Starosta przypomina, że klasa odśnieżania dróg powiatowych to nie jest to samo, co na drodze S6 i nie można oczekiwać tego rodzaju działań na 300 kilometrach dróg powiatu kołobrzeskiego.

Ze starostą rozmawiamy także o innych drogach, jak na przykład zamknięcie ulic w centrum Kołobrzegu, ale także oddania niedawno ulicy Wyzwolenia w Dźwirzynie. Jeden z czytelników miał uwagę, że ulica została przebudowana tak, że jest wyżej, niż jedna z nieruchomości. Pytamy również o przebudowę ul. Witosa, bo prosił o to inny czytelnik. Jak mówi Tamborski, powiat jest tu zakładnikiem gminy, która realizuje tam własną inwestycję. Pytamy także o budowę ronda na ul. 6 Dywizji Piechoty i Św. Wojciecha. Starosta przypomina, że jest zwolennikiem budowy rond, które choć spowalniają, to jednak też ułatwiają ruch. Niestety, budowa ronda nie zakończy się do wakacji i choć ulica będzie przejezdna, to ruch będzie odbywać się jednym pasem. Więcej w materiale wideo (audycja płatna).

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama