Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na kogo zagłosuje Tamborski? "Na najlepszego"...

Po zakończonych wyborach w gminach, starosta Tomasz Tamborski gratuluje zwycięzcom pierwszej i drugiej tury. Jednocześnie liczy na spotkanie z nowymi wójtami, celem ustalenia spraw priorytetowych do zrealizowania w powiecie kołobrzeskim. Starosta podsumowuje również wyniki do rady miasta i na prezydenta Kołobrzegu, w których Anna Mieczowska wygrała w pierwszej turze. - Te wybory miały charakter, gdzie te szyldy polityczne decydowały - podsumowuje Tamborski. A skoro tak, pytamy o to, kto będzie nowym starostą. Jak wiadomo, na rynku są już określone nazwiska, w tym Mirosława Tessikowskiego z PO, a następnie rotacyjnie Jacka Kusia z Lewicy. - Starostą jest obecnie Tomasz Tycjan Tamborski - odpowiada starosta. I dodaje: - Dzisiaj, pytanie o sytuacje dotyczącą konkretnego nazwiska jest, uważa, troszeczkę wróżeniem z fusów. Poczekajmy - mówi Tamborski. Na pytanie, na kogo sam zagłosuje odpowiada: - Na najlepszego.

W audycji pytamy także o nowego-starego dyrektora ZS im. Macieja Rata w Gościnie i przyczyny braku chętnych do zarządzania szkołami, a także o środową sesję rady powiatu. Jednocześnie, jak mówi starosta, nazwisko nowego skarbnika powiatu poznamy już w nowej kadencji samorządu. Szersza rozmowa polityczna w temacie powiatu już wkrótce, a dziś zapraszamy na odcinek płatnej audycji samorządowej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama