Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tomasz tamborskiO budżecie, według jednych słabym, według innych dobrym budżecie, a także m.in. o nagrodach w powiecie, rozmawiamy ze starostą powiatu kołobrzeskiego.


Zapraszamy do obejrzenia nowej audycji na naszym portalu, pt. "Wokół Powiatu". Audycja będzie cykliczna i będzie ukazywać się co 2 tygodnie. Będziemy rozmawiali nie tylko ze starostą kołobrzeskim, choć tego wzięliśmy na pierwszy ogień, ale także z kierownictwem powiatu, naczelnikami i kierownikami jednostek powiatowych, przybliżając ich działanie i sposób załatwiania najważniejszych spraw. Mówiąc krótko, postaramy się pokazać Starostwo Powiatowe od kuchni.

Dziś pierwszy odcinek audycji. Zachęcamy jednak naszych Czytelników do zadawania pytań na temat funkcjonowania powiatu, załatwiania spraw i procedur. Będziemy starali się zadawać je podczas realizowania audycji.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama