Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tamborski, zawadzkiW ramach audycji "Wokół Powiatu", tym razem zawitaliśmy do Dygowa. Starosta Tomasz Tamborski skomentował zamieszanie wokół przyjazdu Duńczyków.


Tym razem spotkaliśmy się z wójtem gminy Dygowo - Markiem Zawadzkim, z którym rozmawialiśmy o gminnych inwestycjach, cenach za wodę i ścieki oraz fotoradarze w Dygowie. Jak mówi wójt, fotoradar nie stanął z powodu kaprysu urzędników, ale na wniosek mieszkańców, którzy chcą większego bezpieczeństwa w Dygowie.

Ze starostą Tomaszem Tamborskim rozmawialiśmy o sprawie "Gryfa". Starosta przyszłość ośrodka wypoczynkowego uzależnił od decyzji radnych Rady Powiatu. Starosta odniósł się do swojego spotkania z organizacjami turystycznymi i gospodarczymi. Przy okazji zapytaliśmy go o ocenę protestu kibiców i zamieszania wokół przyjazdu Duńczyków. Tomasz Tamborski stwierdził, że kibiców w pewnym stopniu rozumie i liczy na kompromis w sprawie Euro 2012 w Kołobrzegu. Co powiedział starosta? Zapraszamy do obejrzenia audycji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama