Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, Jerzy, Wąsik, wydział, komunikacji, powiatJerzy Wąsik, naczelnik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego, nie ukrywa, że o poziomie życia w powiecie świadczy liczba aut. A jest ich coraz więcej.


W ramach audycji "Wokół Powiatu", odwiedziliśmy Wydział Komunikacji, którego naczelnikiem jest Jerzy Wąsik. Z szefem jednego z najważniejszych Wydziałów Starostwa Powiatowego rozmawiamy o procedurze rejestracji pojazdów, dlaczego nie można zarejestrować czołgu, funkcjonowania słynnych okienek z komputerami oraz internetowego systemu kolejkowego, a także, czy ilość rejestrowanych pojazdów świadczy o poziomie życia w mieście. Jedno jest pewne, liczba rejestrowanych aut wzrasta. Reszta w materiale video.

W związku z awarią serwisu youtube, rozmowa z naczelnikiem będzie dostępna później.

off}

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama