Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, komentarz, opozycjaTomasz Tamborski pozytywnie wypowiada się o IX Forum Samorządowym i krytykuje lewicę za działanie na szkodę miasta i powiatu za krytykę forum.


Zdaniem starosty, IX Forum Samorządowe było nobilitacją dla Kołobrzegu. W naszym mieście spotkali się politycy, przedsiębiorcy i naukowcy, dyskutując o ważnych dla samorządu sprawach. Tamborski wskazuje również, że na forum przybyli także politycy SLD, którzy korzystali nie tylko z sali, gdzie odbywała się dyskusja, ale również z obiadu czy wieczornej rozrywki. I to im nie przeszkadzało...

Ten odcinek programu "Wokół Powiatu" zrealizowaliśmy w strażnicy. Dziś starosta przekazał lekarzowi weterynarii aplikator do usypiania dzikich zwierząt, a ponadto ostatni obchodziliśmy Dzień Strażaka.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama