Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, absolutoriumSesja absolutoryjna w powiecie już wkrótce. Zapytaliśmy starostę Tomasza Tamborskiego, czy dostanie wraz z Zarządem Powiatu doroczne absolutorium.


Tomasz Tamborski uważa, że absolutorium zarówno staroście jak i zarządowi jak najbardziej się należy. Wskazuje na należycie prowadzone sprawy powiatu, realizowane ważne inwestycje, jak chociażby dobiegająca końca budowę Skansenu Morskiego, który - wszystko na to wskazuje, ma być otwarty 1 lipca, relatywnie niskie zadłużenie powiatu, dobrze sfinansowana edukacja. Starosta nie ukrywa, że zamierza się spotkać także z radnymi SLD, aby wysłuchać ich zdania w sprawie absolutorium przed sesją Rady Powiatu.

Ze starostą rozmawialiśmy także o powadze problemu, jakim jest budowa drogi S6 dla naszego regionu i miasta, a mowa tu o słynnym wariancie kołobrzeskim. Tomasz Tamborski gratulował także prymusom ze szkół ponadgimnazjalnych i chwalił się, że też miał kilka świadectw z czerwonym paskiem...

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama