Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, wokół powiatuTomasz Tamborski w kolejnym programie "Wokół Powiatu" zdobył się na wyjątkową szczerość w temacie inwestycji i przyznał, że trochę się wstydzi. Czego?


W kolejnym odcinku rozmawialiśmy o powołaniu nowego dyrektora szpitala - Jerzego Piwowarczyka, który podpisał kontrakt na 6 lat. Starosta cieszy się również z szans na pozyskanie środków na usuwanie azbestu, który jest dużym zagrożeniem dla mieszkańców, a który często jest lekceważony. Tomasz Tamborski wyraził także zadowolenie z oddania do użytku windy w "Okruszku". Jak przyznał, trochę mu wstyd, że dopiero teraz udało się zrealizować tę inwestycję, która ułatwi życie dzieciom, nauczycielom i rodzicom. Starosta skomentował również podtrzymanie decyzji Starostwa Powiatowego w sprawie wydania decyzji na budowę Castoramy" w Budzistowie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama