Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tamborski, orp falaTomasz Tamborski i Antoni Szarmach nie mogą przestać chwalić się Skansenem Morskim. Dziś zaokrętowali się na ORP Fala w ramach programu "Wokół Powiatu".


W kolejnym programie tym razem pojawiliśmy się w Skansenie Morskim, który od kilku dni udostępniany jest turystom. Jego oficjalne otwarcie nastąpi 14 sierpnia w przeddzień Święta Wojska Polskiego. Tomasz Tamborski przypomniał trudy, jakie przeszła budowa skansenu, łącznie z krytyką polityczną, ale udało się i jak dodaje starosta, krytyka jakoś zamilkła. Z Tomaszem Tamborskim rozmawialiśmy również o sprzęcie wojskowym, który stoi w pasie drogowym drogi powiatowej i tego, jak to jest, że niektórym radnym przeszkadza stojący transporter opancerzony, bowiem nie reklamuje on uzdrowiska, ale wojsko i jedną z firm, gdy tymczasem pojawia się parada pojazdów historycznych czy rekonstrukcje wydarzeń historycznych i nikt nie protestuje.

W programie pojawił się także wiceprzewodniczący Rady Powiatu Antoni Szarmach, który przyznaje, że budowa Skansenu Morskiego to krok milowy w rozwoju Muzeum Oręża Polskiego. Przy okazji, radny zaprosił na Jazdę Rowerem po Desce na Wodzie, które odbędzie się już 10 sierpnia. Zapraszamy!

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama