Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, starosta, tamborskiZapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka audycji "Wokół Powiatu". W tym odcinku m.in. o prędkości na ul. Żurawiej i radnym Błaszczuku.


Starosta Tomasz Tamborski zgadza się na podniesienie prędkości na ulicy Żurawiej nie tylko do 60 km/h, ale nawet do 70 km/h, przy założeniu, że strażacy przy strażnicy dysponowaliby światłami, dzięki którym podczas wyjazdu na akcję, mogliby wstrzymać ruch i bezpiecznie wyjechać swoimi pojazdami. Starosta rozważa także założenie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Solnej i Zdrojowej.

Nie dawno spotkaliśmy się z radnym Zbigniewem Błaszczukiem, który nie zostawił suchej nitki na budowie Skansenu Morskiego. W tej sprawie poprosiliśmy o komentarz starostę. Co powiedział Tomasz Tamborski? Więcej w materiale video.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama