Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, wokół powiatuStarosta informuje o pojawieniu się wilków w lasach pod Rymaniem. Odradzające się stado przywędrowało na północ kraju. Tam powinno zostać.


W kolejnym odcinku audycji "Wokół Powiatu" starosta ostrzegał przed kupowaniem mięsa od kłusowników. Przed świętami widoczna jest coraz większa aktywność osób, które nielegalnie odławiają zwierzęta. Raz, że takie mięso najpewniej nie było badane przez weterynarza, dwa, że wspieramy w ten sposób kłusownictwo. Tomasz Tamborski zwrócił również uwagę, że w naszym powiecie pojawiła się wataha wilków, ostrzegając przed spotkaniem z tymi zwierzętami, choć wątpliwe jest, aby podążały one dalej na północ.

Starosta zaprasza również na spotkanie z synem rotmistrza Pileckiego - Andrzejem. W piątek będzie on m.in. w LO im. M. Kopernika, a w sobotę o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie w Regionalnym Centrum Kultury.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama