Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, starosta, wokół powiatuDo Starostwa Powiatowego trafiło Światełko Betlejemskie. Każdy może sobie zabrać ogień do domu. A jakby starostwo zaczęło się świecić, to wiadomo...


Przed naszym programem, do gabinetu starosty zawitali harcerze, przekazując Betlejemskie Światełko Pokoju. Można ogień pobrać w biurze podawczym starostwa. Lampka z ogniem miała stanąć w holu, ale było za duże ryzyko, że ktoś ją, powiedzmy - mocniej przytuli. Tomasz Tamborski podsumował budżet powiatu na 2014 rok i wyjaśnił, co rozumieć pod hasłem budżet ostrożnościowy. Po za tym, rozmawialiśmy o plażach naszego powiatu i o tym, w jaki sposób i na jaki okres będą one przekazane gminom.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama