Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, tamborski, wokół powiatuTomasz Tamborski nie zmienia zdania w sprawie budowy ronda na skrzyżowaniu ulicy Zdrojowej z Solną. Jego zdaniem, usprawni to ruch w tej części miasta.


W kolejnym programie Wokół Powiatu, rozmawialiśmy ze starostą na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tomasz Tamborski jeszcze nie wie, kto wylicytował jego aukcję na Allegro.pl, ale oferta spędzenia wspólnie jednego dnia jest jak najbardziej aktualna. Starosta przyznaje również, że aktualne jest jego zdanie także w sprawie budowy ronda na ulicy Solnej i Zdrojowej. Na pytanie, czy nie lepsze byłby tam światła, Tamborski argumentuje, że konsultował to z ekspertami od projektowania dróg i twierdzi, że najlepsze będzie skrzyżowanie z ruchem okrężnym.

Starosta informuje również, że w okresie zimowym czynne są całodobowe telefony alarmowe na terenie Powiatu Kołobrzeskiego: 600 102 121 oraz 94 352 88 10. Zimy nie ma, ale zapewne nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama