Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2024
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

zieleń kołobrzeg

OFERTA PRACY OGŁASZAMY NABÓR NA STANOWISKO
KIEROWCA POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH POWYŻEJ 3,5 T

PRACODAWCA:
Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.
78-100 Kołobrzeg  ul. 6 Dywizji Piechoty 60

STANOWISKO:
-   kierowca samochodów specjalistycznych powyżej 3,5 t- ładowacz nieczystości stałych

ZAPOTRZEBOWANIE PRACODAWCY:
-   2 pracowników

UMOWA:
-    na czas określony z możliwością pracy stałej

WYMAGANIA :
-  wykształcenie zawodowe lub średnie
-   prawo jazdy kat. C + uprawnienia na przewóz rzeczy
-   min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych
-   sprawność fizyczna
-   umiejętność pracy w zespole
-   dobra organizacja pracy własnej
-  dyspozycyjność
-   zaangażowanie

OBOWIĄZKI :
-   prowadzenie pojazdu typu śmieciarka
-  odbiór i wywóz odpadów komunalnych wg zaplanowanych tras i harmonogramów
-  załadunek odpadów komunalnych (segregowanych, zmieszanych, gabarytów itp.)
-  raportowanie wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w segregacji odpadów
-  profesjonalną obsługę klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku na zewnątrz firmy
-  przestrzeganie przepisów BHP

DODATKOWE PREFERENCJE WYMAGANIA:
Mile widziane dodatkowe uprawnienia np.: obsługa żurawia (HDS), obsługa wózka widłowego
WYMAGANE DOKUMENTY:
-   CV
-   dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
-   klauzula informacyjna dla osób ubiegających się o zatrudnienie w MZZDiOŚ w Kołobrzegu (druk w załączniku)

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Sposób aplikowania:
-    osobiście w siedzibie Miejskiego Zakładu Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o. 78-100 Kołobrzeg  ul. 6 Dywizji Piechoty 60 w pok. 103
-    e-mail l.niemaszyk@zielen.kolobrzeg.pllub b.pluto@zielen.kolobrzeg.pl

Termin składania dokumentów: do dnia 20.08.2021 r. do godziny 1300

DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ POD NUMEREM TELEFONU 667-814-138 lub 533-874-375

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.