Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Z uwagi na potrzebę przeprowadzenia dodatkowej deratyzacji wyłożona zostanie trutka na szczury:

- na terenach zielonych w  sektorze ograniczonym ulicami – skrzyżowanie ul Łopuskiego z ul Frankowskiego – tereny pomiędzy ul. Frankowskiego i Bulwarem Zacisze do Parsęty  i rejonu mostu Portowego/ul. Szkolnej,

- na drugim brzegu rzeki – trójkąt pomiędzy Parsętą, Mostem Portowym i ul. Solną oraz rejon pomiędzy rzeką a ul Zygmuntowską, do ul. Łopuskiego,

- przy bloku na ul. E. Gierczak 4-7.

Miejsca wyłożenia trutki będzie oznakowane, firma współpracująca z miastem rozpocznie swoją pracę od 5 sierpnia. Deratyzacja będzie trwała do końca miesiąca. Dodam, że trutka jest w specjalnych pojemnikach, nie należy jej dotykać, ani podnosić. Proszę również o zwrócenie uwagi, aby czworonogi wyprowadzane w tych miejscach na spacer były na smyczy i miały założone kagańce.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama