Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

vsds kołobrzeg

Vigor Styl Dance Studio - szkoła sukcesu poparta wynikami! Jesteśmy laureatami zawodów i festiwali ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Nasi tancerze zajmują medalowe miejsca w kategoriach solowych, duetach, mini formacjach oraz formacjach. Reprezentujemy Miasto Kołobrzeg na licznych zawodach w całej Polsce, a także bierzemy czynny udział w imprezach miejskich. Chcemy, aby Wasze dzieci miały możliwość zaprezentowania nowo nabytych umiejętności. Przekazujemy wiedzę taneczną, a oprócz tego uczymy szacunku do innych tancerzy. Pokazujemy, że jak walczyć na zawodach to tylko w myśl zasady fair play, że nie zawsze się wygrywa, ale nie jest to porażką, a motywacją do dalszych treningów. Tancerze zawiązują tutaj przyjaźnie na długie lata, a nasi byli tancerze przyprowadzają do nas swoje dzieci co jest największą nagrodą.

Przygoda z tańcem jest bliżej niż myślisz ! Spraw swojemu dziecku lub sobie wyjątkową okazję, by się wyróżnić, być blisko kultury i  tanecznej muzy Terpsychory, spędzać zdrowo i aktywnie czas, poznać nowych przyjaciół a przede wszystkim nauczyć się tańczyć i osiągać sukcesy !

Utworzyliśmy wiele grup VSDS ze względu na przedział wiekowy i stopień zaawansowania:
*VSDS KIDS DANCE CLUB ( rocznik 2017, 2018 ) zajęcia 1x w tygodniu 45 minut
Zajęcia w grupie wiekowej 3-4 lata polegają na połączeniu nauki podstaw tańca oraz elementów baletu z dobrą zabawą.

*VSDS MINI ( rocznik 2016 ) zajęcia 1x w tygodniu 60 minut
Grupa 5 latków, to kontynuacja aktywnej zabawy z tańcem, podczas której dzieci uczą się już bardziej zaawansowanych, ale wciąż nieskomplikowanych choreografii.

*VSDS COOL KIDS ( rocznik 2014, 2015 ) zajęcia 2x w tygodniu 60 minut
Dzieci w wieku 6-7 lat uczą się już trudniejszych choreografii, poznają coraz więcej technik tańca. Jest to grupa przygotowawcza do grup reprezentacyjnych.

*VSDS 78100 ( rocznik 2011, 2012, 2013 ) zajęcia 2x w tygodniu 60 minut
Hip hopowa grupa reprezentująca miasto Kołobrzeg na festiwalach i zawodach w całej Polsce.

*VSDS CUKSY ( rocznik 2008, 2009, 2010 ) zajęcia 2x w tygodniu 75 minut
Hip Hopowa grupa zaawansowana reprezentująca miasto Kołobrzeg na festiwalach i zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

*VSDS SALSA FAMILY ( dorośli )
Salsa, bachata, kizomba solo i w parach.

*VSDS POWER MOMS ( dorośli )
Zajęcia taneczne dla Pań : high heels, commercial dance, latino.

*STRETCHING
Zajęcia rozciągające dla dzieci i dorosłych.

*AKROBATYKA

Zajęcia gimnastyczne dla dzieci.
Każdy rok tańca będzie się kończył certyfikatem.
Wprowadź zmiany w swoim życiu, urozmaić je tańcem i aktywną formą spędzania wolnego czasu! Zapraszamy do kołobrzeskiej szkoły tańca VSDS. Tańczymy z Wami od 1995 roku!

Zapisy:
https://www.facebook.com/VSDS.Kolobrzeg w wiadomości prywatnej lub telefonicznie: 500 314 757, 503 077 593 (Imię i nazwisko tancerza, data urodzenia, telefon kontaktowy do rodziców lub do dorosłego tancerza).

Do zobaczenia na tanecznym parkiecie!Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama