Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

5 października 2022    |    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur
5 października 2022    
    Imieniny: Petra, Fryderyka, Artur

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

U zbiegu ulic Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstał nowoczesny i kameralny budynek, którego dogodna lokalizacja: w okolicy sklepy, przychodnia, przedszkole i bliskość do centrum sprawia, że może to być dobre miejsce dla młodych rodzin. Artyleryjska to dobre miejsce do spokojnego i komfortowego życia.

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa interesującą ofertę, przy zakupie  czteropokojowego  mieszkania w inwestycji Artyleryjska 2  - atrakcyjna cena garażu w hali garażowej. Zapraszamy!

http://www.artyleryjska2.pl/

tel. 533- 643 -261

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama