Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Możesz wygrać podniebne Walentynki

Wznieś się na wyżyny romantyzmu, opisz swoją miłość, a my zabierzemy was do nieba! Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska i Aeroklub Ziemi Kołobrzeskiej zapraszają wszystkich zakochanych do udziału w wyjątkowym konkursie walentynkowym.

Wyślij do nas historię swojej miłości albo miłosne wyznanie, a my zabierzemy Ciebie i Twoją drugą połówkę w romantyczny lot nad Kołobrzegiem. Odkryjecie nowe horyzonty waszego uczucia.

Przelot samolotem odbędzie się 14 lutego (godzina do ustalenia). To wyjątkowa okazja, aby wysoko nad ziemią, celebrować swoje uczucia i tworzyć wspomnienia, które będą was rozgrzewać na długo po lądowaniu. Nie przegapcie szansy na tak wyjątkowe Walentynki – niech wasza historia miłości stanie się częścią nieba!

Prace należy wysłać do 9 lutego 2024 roku.

Regulamin dostępny jest pod tym adresem.

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama