Few Clouds

21°C

Kołobrzeg

27 czerwca 2022    |    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
27 czerwca 2022    
    Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


Tragiczny wypadek pod Rymaniem. Kierowca zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło w piątek nad ranem. Służby około 4.30 zostały zaalarmowane o palącym się samochodzie na drodze DW112 w miejscowości Leszczyn. Zadysponowano strażaków z OSP Rymań, PSP Kołobrzeg oraz policję. Po dotarciu na miejsce okazało się,że auto marki Landrover uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach. Niestety kierowcy nie udało się uratować.

Droga jest nadal zablokowana, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Kołobrzegu prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn zdarzenia drogowego.

Zdjęcia OSP Rymań.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama