Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Okradł sklep, a ochroniarzowi połamał żebra

W ubiegłym tygodniu doszło do kradzieży perfum w jednym ze sklepów z kosmetykami. Złodzieja zauważył ochroniarz pracujący w sklepie i zatrzymał sprawcę na gorącym uczynku. Ten jednak nie zamierzał oddać skradzionych perfum i szarpał się, chcąc uciec ze sklepu. Mężczyzna był bardzo agresywny i kilkukrotnie kopnął pracownika ochrony na tyle mocno, że złamał mu żebra. Pomimo odniesionych obrażeń, ochroniarzowi udało się ując złodzieja i odzyskać skradzione perfumy. Niestety, podczas zgłaszania na policję zdarzenia, sprawca wykorzystał sytuację i uciekł ze sklepu. Dyżurny policji natychmiast poinformował patrole o zaistniałej sytuacji.

Informacja trafiła do Oddziału Prewencji Policji ze Szczecina. Funkcjonariusze od razu zorientowali się, że znają sprawcę kradzieży rozbójniczej, ponieważ niejednokrotnie był przez nich legitymowany podczas różnych interwencji. Policjanci rozpoczęli penetrację rejonów, w których mógł przebywać mężczyzna i już po kilku chwilach zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Po sprawdzeniu zatrzymano 29-letniego sprawcę i przewieziono na komendę. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej, a przestępstwo popełnił w warunkach recydywy, co oznacza, że karę, jaką można wobec niego orzec, jest pozbawienie wolności nawet do 15 lat. Zastosowano wobec niego również środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama