Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

62-latek znalazł kartę płatniczą i zrobił zakupy
62-letni mieszkaniec Kołobrzegu na ulicy miasta znalazł kartę bankomatową. Zamiast ją zwrócić do banku lub odnieść na policję wybrał ciekawsze rozwiązanie. Mężczyzna postanowił skorzystać z karty podczas zakupów w jednym ze sklepów spożywczych.. Przy użyciu cudzej karty dokonał czterech płatności zbliżeniowych uszczuplając konto właściciela o ponad 130 złotych.
W dwa dni od zgłoszenia kradzieży środków z konta funkcjonariusze pionu kryminalnego ustalili sprawcę. Policjanci przeszukali mieszkanie podejrzewanego 62-latka i ujawnili skradzioną kartę bankomatową. Mężczyzna przyznał się i usłyszał aż 6 zarzutów, dotyczących m.in. kradzieży z włamaniem na konto, za które wymiar kary to nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama