Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Koparka przejechała 44-latka. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło dziś około 16 na ulicy Klonowej. Z nieoficjalnych informacji, które udało się nam zdobyć wynika, że 44-letni mężczyzna potknął się i upadł. Operator koparki nie zauważył mężczyzny i przejechał po nim. Tyle, że są to bardzo wstępne ustalenia. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony przez ratowników medycznych do kołobrzeskiego szpitala. Zanim to jednak nastąpiło, ratownicy musieli reanimować poszkodowanego, dopiero po ustabilizowaniu funkcji życiowych został zabrany. Stan mężczyzny jest bardzo ciężki, obrażenia są poważne : uraz biodra, klatki piersiowej oraz kręgosłupa - informuje nas rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Paulina Heigel. Na miejscu pracują policyjni technicy, oraz funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego. Kierujący koparką był trzeźwy.

Wkrótce więcej informacji.

Aktualizacja 19:15 Jak udało nam się ustalić obrażenia mężczyzny były tak duże, że lekarzom nie udało się mu uratować życia.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama