Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 marca 2023    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
29 marca 2023    
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Czołówka w Grzybowie, sprawczyni pod wpływem alkoholu

W niedzielny wieczór w Grzybowie, doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów nissana i citroena. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić kierująca nissanem jechała od strony Kołobrzegu z dużą prędkością i na dodatek wężykiem. Uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka citroen. W wyniku zderzenia oba pojazdy wylądowały w rowie. Na miejscu zjawiła się karetka z ratownikami medycznymi, kierująca została przebadana i opatrzona następnie po przeprowadzonym badaniu na zawartość alkoholu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skuli  ją kajdankami i przeprowadzili sprawczynię zdarzenia do radiowozu. Kobieta wydmuchała prawie 2 promile. Poszkodowany został przebadany w karetce. Strażacy z kołobrzeskiej jednostki odłączyli akumulatory oraz zabezpieczyli wycieki płynów. Droga jest zablokowana na wysokości skrzyżowania z ulicą Tęczową. Na miejsce wezwano holownik, który zabezpieczy pojazd kobiety i przetransportuje go na policyjny parking.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama