Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wracała z rynku została potrącona, kobieta jest w ciężkim stanie

Chwilę przed 7 rano we wtorek, na przejściu dla pieszych przy tymczasowym targowisku znajdującym się przy ulicy VI Dywizji Piechoty doszło do potrącenia pieszej. Jak udało nam się ustalić na przejściu znajdował się już mąż kobiety, który szedł z przodu, on zdążył odskoczyć przed nadjeżdżającym mercedesem, jego żona została uderzona przez pojazd i w wyniku uderzenia przeleciała prawie 20 metrów dalej. Na miejscu zjawiły się patrole z drogówki oraz ratownicy medyczni. Stan 75 - letniej kobiety jest bardzo poważny, doznała urazów wielonarządowych, głowy oraz złamania kończyn. Została pilnie przewieziona do kołobrzeskiego szpitala. Na miejscu zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Zieleniewa. Policja kieruje ruchem.

Więcej informacji wkrótce.

Kierująca mercedesem  była trzeźwa. 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama