Few Clouds

13°C

Kołobrzeg

24 września 2023    |    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
24 września 2023    
    Imieniny: Dora, Gerard, Teodor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zatruła się gazem, uratowała ją koleżanka

W czwartek w jednym z mieszkań w Ustroniu Morskim 80 - letnia kobieta chciała się dogrzać przenośnym piecykiem gazowym, po kilku minutach płomień zgasł. Kobieta nawdychała się gazu i straciła przytomność, a upadając rozbiła sobie głowę. Nie wiadomo jak długo kobieta leżała nieprzytomna, ale w odwiedziny przyjechała do niej koleżanka, która widząc leżącą kobietę na podłodze wezwała służby ratunkowe. Pierwsi na miejscu byli  strażacy ochotnicy z Ustronia Morskiego, to oni oni zakręcili butlę z gazem i przewietrzyli mieszkanie. Ratownicy opatrzyli kobietę i podali jej tlen. Kobieta odzyskała przytomność i została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który przyjechał na miejsce. Kobieta została przewieziona na badania do kołobrzeskiego szpitala.

foto OSP Ustronie Morskie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama