Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pożar piwnicy w Trzyniku, w pomieszczeniu miał znajdować się mężczyzna

Przed godziną 20 dyżurny kołobrzeskiej jednostki straży pożarnej otrzymał informację o pożarze w piwnicy budynku mieszkalnego w miejscowości Trzynik. Na miejsce zadysponowano strażaków z Charzyna, Siemyśla oraz Kołobrzegu. W międzyczasie pojawiła się informacja, że w piwnicy może przebywać mężczyzna. W związku z tym zadysponowano również policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Strażacy po przyjechaniu na miejsce rozpoczęli gaszenie piwnicy, na zewnątrz powyrzucano przedmioty, które nie uległy jeszcze spaleniu. Na szczęście nikogo w piwnicy nie odnaleziono. Po akcji gaśniczej przystąpiono do przewietrzenia pomieszczeń piwnicznych i klatki schodowej.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama