Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Drifty BMW na Myśliwskiej, w brawurowej jeździe pomógł alkohol

Rano mieszkańcy ulicy Myśliwskiej zostali obudzeni przez popisy jednego z kierujących pojazdem marki BMW. Brawurowa jazda skończyła się jednak utratą panowania nad pojazdem, uszkodzeniem auta oraz wjazdem na chodnik. Gdy policjanci zjawili się na miejscu kierującego nie zastali. Po kilku minutach kierujący zjawił się przy swoim uszkodzonym samochodzie. Został przebadany alkomatem i tu okazało się, że 28 - letni kołobrzeżanin jest nietrzeźwy, wydmuchał 1 promil. Mężczyźnie odebrane zostały uprawnienia do kierowania pojazdem, a jak udało nam się ustalić posiadał je prawie na wszystkie pojazdy.

Mężczyzna przebywa obecnie na kołobrzeskiej komendzie, a jego pojazd został zabrany przez pomoc drogową na policyjny parking.

 

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama