Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Nocna jazda zakończyła się na drzewie, kierowca spał w aucie...

Dwadzieścia minut przed pierwszą w nocy służby ratunkowe zostały postawione na nogi. W Gościnie na ulicy Moltowskiej kierujący samochodem marki BMW uderzył w drzewo i stracił przytomność.  Po przyjeździe na miejsce strażacy z Gościna znaleźli nieprzytomnego a raczej śpiącego młodego mężczyznę w rozbitej BMW. 

Niestety kierowca tak głęboko spał, że dopiero kiedy strażacy chcieli wyciąć drzwi i dach aby ewakuować poszkodowanego z samochodu ten cudownie odzyskał przytomność i przyznał się, że spożywał alkohol oraz narkotyki. Po czym sam chciał wyjechać z rowu rozbitym autem co uniemożliwili mu policjanci. 

Badanie na miejscu zdarzenia wykazało 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Na miejscu policja prowadzi czynności wyjaśniające.W działaniach brali udział strażacy z Gościna, Kołobrzegu oraz karetka z Kołobrzegu.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama