Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Tragedia na plaży w Dźwirzynie, nie żyje mężczyzna

Na plaży w Dźwirzynie nie brakuje turystów. 75-letni mężczyzna, jak mówią świadkowe, mający problemy z chodzeniem, wszedł do wody i trzymając się pali, wchodził do morza. W pewnym momencie, człowiek zniknął pod wodą. Nasz reporter rozmawiał z osobami, które widziały całe zajście. Mówiły one, że nikt nie ruszył na pomoc tonącemu. Dopiero dwóch młodych mężczyzn po jakimś czasie, weszło do wody u wyciągnęło nieprzytomnego mężczyznę.

W tym samym czasie na miejscu pojawili się ratownicy. Strażacy natychmiast przystąpili do reanimacji, ale ta nie przyniosła rezultatu. Mężczyzna zmarł.

To kolejna tragedia powstała, jak wszystko na to wskazuje, w wyniku spacerowania przy falochronie. Na plaży jest widoczny zakaz, który zabranie takiego działania.reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama