Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policja podczas spotkania z mieszkańcami reanimowali mężczyznę

Na jednym z osiedlowych spotkań z mieszkańcami z zarządem dzielnicy i prezydentem doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 75-letni uczestnik spotkania nagle stracił przytomność i osunął się na podłogę. Jedną z pierwszych osób, które rozpoczęły resuscytację byli policjanci obecni na spotkaniu, w akcji reanimacyjnej pomagali też Andrzej Staszak oraz pani Danuta – pielęgniarka. Powiadomiono pogotowie ratunkowe szczegółowo opisując stan nieprzytomnego. Po około 40 minutach walki o życie mężczyzny udało się przywrócić czynności życiowe. Z powodu braku wolnej karetki, zadysponowano ZRM z Białogardu. 75-latek został przekazany ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama