Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wiało mocno, strażacy odnotowali sporo interwencji [foto]

W ciągu ostatnich 15 godzin mocno wiało. Sprawdziliśmy dziś rano u kołobrzeskich strażaków ilość zdarzeń związanych z wiatrem. W ciągu ostatnich kilkunastu godzin odnotowano 22 interwencje z czego 19 związane były z usuwaniem zagrożeń wywołanych przez drzewa zarówno te powalone jak i pochylone. Z poważniejszych zdarzeń to uszkodzona linia telefoniczna przez drzewo w miejscowości Rusowo. W Gościnie drzewo upadło również uszkadzając linię telefoniczną i upadło na ziemię uszkadzając zaparkowany obok samochód osobowy. Drzewa były usuwane też z drogi DK11 w Podczelu oraz Ząbrowie. Odnotowano również jeden przypadek poluzowanej blach na dachu budynku przy Szpitalnej.

Aktualizacja : Po godzinie 8 interweniowali strażacy z OSP Ustronie Morskie, gdzie na ulicy Chrobrego niebezpiecznie pochyliło się drzewo nad jezdnię i chodnik, strażacy musieli je usunąć.

foto OSP Gościno/Ustronie Morskie

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama