Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pożar w Rzesznikowie, ucierpiały zwierzęta

Chwilę po 8 rano, do dyżurnego kołobrzeskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w miejscowości Rzesznikowo. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy OSP oraz jednostki z Kołobrzegu. Pożar rozpoczął się w kuchni na drugim piętrze domu jednorodzinnego. Najprawdopodobniej od zwarcia jednego z urządzeń w ogniu stanęła kuchnia oraz salon. Strażacy przez kilkadziesiąt minut walczyli z ogniem, po ugaszeniu przystąpili do prac rozbiórkowych. Na miejscu była obecna też policja, i ratownicy medyczni. Medycy przebadali lekko zaczadzone dwie osoby zamieszkujące lokal, ale te odmówiły przewiezienia do szpitala.  Jak udało nam się dowiedzieć, w pomieszczeniu przebywały trzy koty, dwa udało się uratować dzięki strażakom, trzeci ukrył się w łazience i zaczadził.

Trwa szacowanie strat.

Foto OSP Starnin

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama