Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

67-latek na rowerze zatrzymany na S6

Kierowcy przejeżdżający obok przecierali oczy ze zdumienia, zastanawiając się, jak ktoś mógł wpaść na tak niebezpieczny pomysł. Na szczęście jeden z nich powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, dzięki czemu prawdopodobnie udało się uniknąć tragedii.

Mężczyzna zjechał z węzła przy Bezprawiu i poruszał się rowerem pod prąd w kierunku Rymania. Droga ekspresowa, zgodnie ze swoją nazwą, to droga szybkiego ruchu, gdzie na dwujezdniowej trasie samochody mogą osiągać prędkość do 120 km/h. Dlatego właśnie rowerzyści mają zakaz wjazdu na tego typu drogi.

Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol ruchu drogowego. Dla 67-letniego rowerzysty ta niebezpieczna wyprawa zakończyła się mandatem w wysokości 250 złotych. Pracownicy obsługi drogi S6 otworzyli bramę awaryjną, co pozwoliło mężczyźnie bezpiecznie opuścić trasę.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama